TIP

48 modulů komplexního systému, který pro Vás neustále rozvíjíme !

více informací
Zemědělství

Zemědělství

IS IMES - zemědělství Firma Software OK Příbram s.r.o. se na trhu podnikových systémů pro zemědělství pohybuje již 20 let. Vznikla v roce 1991 oddělením z firmy Agrodat, kořeny v okresních aplikačních..

přejít na modul
Vodárenství

Vodárenství

Fakturace vodné stočné FModul FVS řeší komplexní problematiku zpracování vody a odpadů, od evidence odběrných míst a vodoměrů, přes provádění odečtů až po výslednou fakturaci,..

přejít na modul
Prodejní kasa

Prodejní kasa

  Dotyková pokladna IMES je komplexní řešení, vhodné pro prodej na většině druhů provozoven. Obsahuje vše potřebné pro většinu případu použití, tedy dotykovou pokladní kasu (PC..

přejít na modul
Obchodní případy

Obchodní případy

Obsahem je kompletně zpracovaná obchodní problematika: zpracování prvotních dokladů, provozních přehledů a výsledných rozborů v IS IMES bez nutnosti vedení jakýchkoli vedlejších..

přejít na modul
Stavebnictví

Stavebnictví

Specifické úlohy IMES pro stavebnictví - zakázky a obchodní případy - kalkulace - nástroje pro plánování a vyhodnocení zakázek - nedokončená výroba, rozvrh režijních..

přejít na modul
Evidence zásob

Evidence zásob

- plnohodnotná práce ve více obdobích současně (souběh období) - karta skladové položky - volitelný cenový režim (průměrná cena, FIFO, LIFO) - neomezený počet skladů, evidence i podle..

přejít na modul

Řízení výroby a skladů ve firmě Agro Jesenice

Přidáno 15.09.2015

Agro Jesenice je přední český pěstitel a producent mražené zeleniny. V souvislosti s najížděním dodávek do řetězců vznikl požadavek na optimalizaci skladového a výrobního systému.

..zobrazit více

GDPR

Přidáno 30.04.2018

S účinností od 25. května 2018 v návaznosti na nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů, jsme přijmuli tyto opatření.

..zobrazit více

Mzdy, docházka

Přidáno 21.02.2017

Přinášíme aktuální informace k modulům mzdy a docházka.

..zobrazit více

Chcete dostávat nejnovější informace z IMES ?
Jednoduše se přihlašte k odběru zadáním Vaší e-mailové adresy a odesláním.
Načítám, prosím vydržte...